MDB1013 M1144 MINTEX KLOCKI HAMULCOWE

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 10 dni
Cena: 664,00 zł 664.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Mintex Racing
Kod produktu: MDB1013M1144

Opis

MDB1013 M1144 MINTEX KLOCKI HAMULCOWE

System hamulcowy: Bendix
Oś: Oś przednia
Szerokość [mm] 108,9
Wysokość [mm] 39
Numer użytkowy 20073, 792D54, 798D54
Grubość [mm] 17,3
Styk ostrzegawczy o zużyciu: bez styku zużycia
Długość opakowania [cm] 12,5
Szerokość opakowania [cm] 8,1
EAN 5028740000062
Wysokość opakowania [cm] 8

 

Pasuje do modeli: 

AUTOBIANCHI
A 111, 08/69 - 11/72
A 112, 10/69 - 12/86
PRIMULA Berlina, 01/64 - 12/70
PRIMULA coupe, 01/64 - 12/70

FIAT
124 (124_), 07/66 - 07/75
124 coupe (124_), 06/67 - 02/76
124 Familiare (124_), 04/67 - 03/75
124 Spider (124_), 01/66 - 11/85
125 (125_), 07/67 - 03/74
127 (127_), 06/71 - 05/96
127 Panorama (127_), 01/77 - 12/86
128 (128_), 03/69 - 12/84
128 coupe (128_), 03/72 - 02/81
128 Familiare (128_), 10/69 - 10/82
131 (131_), 10/74 - 03/87
131 Familiare/Panorama (131_), 03/75 - 12/84
132 (132_), 04/72 - 12/82
850 Spider, 10/65 - 12/73
900 T/E Panorama (200_), 01/78 - 01/86
900 T/E Pulmino (200_), 01/78 - 01/86
FIORINO (127_), 10/77 - 12/87
FIORINO (147_), 01/80 - 10/93
FIORINO Furgon (146_), 01/88 -
FIORINO Pick up (146_), 01/88 - 05/01
FIORINO Pick up (147_), 10/77 - 10/89
PANDA (141_), 03/80 - 07/04
RITMO (138_), 01/78 - 12/88
X 1/9 (128_), 11/72 - 12/89

FSO
125P, 10/67 - 08/92
125P kombi, 10/67 - 08/92
125P pick-up, 06/75 - 05/91
127P, 10/69 - 10/76
132P, 01/74 - 09/78
POLONEZ I, 10/77 - 12/91
POLONEZ II, 08/88 - 08/92
POLONEZ III, 09/92 - 01/05
POLONEZ III sedan, 09/92 - 03/02
POLONEZ kombi, 07/83 - 10/95
POLONEZ pick-up, 04/94 - 09/98
INNOCENTI
KORAL, 01/90 - 12/92

LANCIA
A 112, 03/78 - 12/86
BETA MONTE CARLO (137_), 09/75 - 10/83
MERCEDES-BENZ
KLASA S (W116), 08/72 - 07/80
280 SE,SEL (116.024) 08/72 - 07/80 136
Strona zabudowy
Oś przednia

SEAT
124, 01/68 - 10/80
124 kombi, 01/70 - 12/76
127 (127A), 04/72 - 12/82
128, 01/76 - 12/80
131, 05/75 - 12/86
FURA (025A), 01/82 - 12/86
PANDA (141A), 10/80 - 12/86
RITMO (138), 07/78 - 09/83

YUGO
311 / 313, 04/83 - 04/91
511 / 513, 04/83 - 04/91
TEMPO, 06/85 - 12/93

 

 

Numery referencyjne OE:

AUDI SE127165005A

FIAT 3915580
FIAT 4174992
FIAT 4204050
FIAT 4218573
FIAT 4236412
FIAT 4296669
FIAT 4309780
FIAT 4370874
FIAT 4386012
FIAT 4434816
FIAT 4434909
FIAT 5888149
FIAT 5888151
FIAT 5888154
FIAT 5888574
FIAT 5951897
FIAT 790605

FSO 655792725

LANCIA 82203073
LANCIA 99939353

SEAT SE127165005A

SKODA SE127165005A

VW SE127165005A

ZASTAVA 4423980

 

Przed zakupem proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostępności klocków!!

Dane techniczne

Producent Mintex
Oś samochodu przednia
Mieszanka MINTEX M1144
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl