MDB1456 M1155 MINTEX KLOCKI HAMULCOWE

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 547,00 zł 547.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Mintex Racing
Kod produktu: MDB1456M1155

Opis

MDB1456 M1155 MINTEX KLOCKI HAMULCOWE

System hamulcowy: Teves
Oś: Oś przednia / oś tylna
Szerokość [mm] 97,85
Wysokość [mm] 65,7
Numer użytkowy: 20877, 7158D250,7189D286, 7238D345, 7326D446, 7326D608
Grubość [mm] 17,5
Styk ostrzegawczy o zużyciu przygotowany dla wskaznika zużycia
Długość opakowania [cm] 12,5
Szerokość opakowania [cm] 8,1
EAN 5028740003476
Wysokość opakowania [cm] 8

 

Pasuje do modeli:

AUDI
80 Avant (8C5, B4), 09/91 - 01/96


FORD
PUMA (EC_), 03/97 - 06/02


MASERATI
3200 GT coupe, 10/98 - 03/02


PORSCHE
911, 01/63 - 11/90
911 (964), 12/88 - 09/93
911 (993), 10/93 - 09/97
911 kabriolet, 08/82 - 08/89
911 kabriolet (964), 05/89 - 06/94
911 kabriolet (993), 07/94 - 09/97
911 Speedster (964), 08/92 - 06/94
911 Targa, 11/64 - 11/90
911 targa (964), 12/88 - 09/93
911 Targa (993), 01/94 - 09/97
928, 09/77 - 11/95
944, 06/81 - 07/91
944 kabriolet, 12/88 - 07/91
968, 06/91 - 11/95
968 kabriolet, 06/91 - 11/95

 

 

Numery referencyjne:

AUDI 8A0698451
AUDI 8A0698451A
AUDI 8A0698451B
FERRARI 70000886
PORSCHE 93035193802
PORSCHE 93035193803
PORSCHE 93035193804
PORSCHE 93035193805
PORSCHE 93035194015
PORSCHE 93035194025
PORSCHE 95135193005
PORSCHE 95135193006
PORSCHE 95135193016
PORSCHE 95135193901
PORSCHE 95135193902
PORSCHE 95135193903
PORSCHE 95135193904
PORSCHE 95135193905
PORSCHE 95135193908
PORSCHE 96435193002
PORSCHE 96435193902
PORSCHE 96435193903
PORSCHE 96435293000
PORSCHE 96535293000
PORSCHE 96535293003
PORSCHE 96535293004
PORSCHE 96535293900
PORSCHE 96535293903
PORSCHE 96535293904
PORSCHE 99335293003
PORSCHE 99335293903
SEAT 8A0698451
SEAT 8A0698451A
SEAT 8A0698451B
SKODA 8A0698451
SKODA 8A0698451A
SKODA 8A0698451B
VW 8A0698451
VW 8A0698451A
VW 8A0698451B

 

Przed zakupem proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostępności klocków!!

Dane techniczne

Producent Mintex
Oś samochodu przednia
Mieszanka MINTEX M1155
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl