MDB1613 M1155 MINTEX KLOCKI HAMULCOWE

Dostępność: w magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 484,00 zł 484.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Mintex Racing
Kod produktu: MDB1613M1155

Opis

MDB1613 M1155 MINTEX KLOCKI HAMULCOWE

System hamulcowy Girling
Oś: przednia
Szerokość [mm] 129,9
Wysokość [mm] 55,4
Numer użytkowy: 20919, 21388, 8696D1496
Grubość [mm] 18,3
Styk ostrzegawczy o zużyciu ze zintegrowanym czujnikiem zużycia
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2 ze śrubami prowadzącymi zacisku hamulcowego
Długość opakowania [cm] 15,2
Szerokość opakowania [cm] 8,8
EAN 5028740004855
Wysokość opakowania [cm] 8,4

 

Pasuje do modeli:

DAEWOO
LUBLIN II Furgon, 04/97 -
LUBLIN II platforma / podwozie, 04/97 -


RENAULT
25 (B29_), 04/84 - 12/93
ESPACE II (J/S63_), 01/91 - 10/97
LAGUNA I (B56_, 556_), 11/93 - 08/02
LAGUNA I Grandtour (K56_), 09/95 - 08/02
MEGANE I (BA0/1_), 08/95 - 12/04
MEGANE I Cabriolet (EA0/1_), 10/96 - 08/03
MEGANE I Classic (LA0/1_), 09/96 - 08/08
MEGANE I Coach (DA0/1_), 03/96 - 08/03
MEGANE I Grandtour (KA0/1_), 03/99 - 08/03
MEGANE Scenic (JA0/1_), 10/96 - 12/01
SAFRANE I (B54_), 04/92 - 10/97
SAFRANE II (B54_), 07/96 - 12/00
SCÉNIC I nadwozie wielkopojemne (MPV) (JA0/1_, FA0_), 09/99 - 10/03
SPORT SPIDER (EF0_), 03/95 - 10/99

 

Numery referencyjne OE:

DAEWOO 32321800
RENAULT 410601531R
RENAULT 6000008895
RENAULT 7701202050
RENAULT 7701202896
RENAULT 7701202973
RENAULT 7701203070
RENAULT 7701203730
RENAULT 7701203968
RENAULT 7701204220
RENAULT 7701206288
RENAULT 7701209077
RENAULT 7702202050

Przed zakupem proszę o kontakt w celu sprawdzenia dostępności klocków!!

Dane techniczne

Producent Mintex
Oś samochodu przednia
Mieszanka MINTEX M1155
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl